INGYENES BUSZJÁRATOK INDULTAK DOLGOZÓINK

                     RÉSZÉRE 2016.09.06-TÓL !

 

      busz

 

SZERETNE EGYMŰSZAKOS, CSALÁDBARÁT MUNKARENDBEN DOLGOZNI ?

                         KATTINTSON IDE !

 

További információ: info@aunde.hu Tel.: 56/513-187

Menetrend:

Város / Község Indulási idő Indulási hely
     
Martfű: 5:15 Újtelep
  5:15 Vasútállomás
     
Rákócziújfalu: 5:22 Napsugár út
  5:25 Petőfi S. út
     
Rákóczifalva: 5:30 Deák F út
  5:32 Nádas kocsma
     
Érkezés az Aunde Kft-hez 5:50  
     
     
Vezseny: 4:45 Várkonyi Szőlők mh.
  4:55 Vezseny VÁ.
  5:05 Buszforduló
  5:07 Bolt
     
Tiszavárkony: 5:20 Községháza
     
Tószeg: 5:28 Községháza
  5:30 Vasútállomás
     
  5:32 Kucorgó
     
Érkezés az Aunde Kft-hez 5:50  
     
     
Kisújszállás 4:20 Leánykollégium 
  4:22 Buszpályaudvar
     
Kenderes 4:32 Jókai úti megálló
     
Törökszentmiklós 4:52 Autóbusz áll.   
  4:52 Szabadharcos út  
  4:52 Pánthy út    
  4:52 Hunyadi út   
     
Tiszapüspöki  5:10 Autóbusz forduló   
  5:10 Községháza   
     
Szajol 5:20 Halász u.
  5:20 Községháza  
  5:22 Újtelep 4-es főúti megálló
     
Érkezés az Aunde Kft-hez 5:45