INGYENES BUSZJÁRATOK INDULTAK DOLGOZÓINK

                     RÉSZÉRE 2016.09.06-TÓL !

 

      busz

 

SZERETNE EGYMŰSZAKOS, CSALÁDBARÁT MUNKARENDBEN DOLGOZNI ?

                         KATTINTSON IDE !

 

További információ: info@aunde.hu Tel.: 56/513-187

Menetrend:

I. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Cserkeszőlő 4:20 (régi posta)
     
Kunszentmárton 4:30 (Hídfő söröző)
     
Homok: 4:45 Vasútállomás (buszmegálló)
 

5:00

 

Döbrei János u. - Ókincsem fő út

útkereszteződés 

Tiszaföldvár: 5:05 Önkormányzat
     
Martfű: 5:15 Újtelep
  5:17 Vasútállomás
     
Rákócziújfalu: 5:22 Napsugár út
  5:25 Petőfi Sándor út
     
Rákóczifalva:
5:30  Napfény 
  5:30 Deák F. út 
  5:32 Nádas kocsma
 Érkezés:    
Szolnok:  5:50 Aunde Kft.
     
     
     
II. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Tiszavárkony szőlő 4:40  
     
Tiszajenő: 4:45 Vasútállomás
     
Vezseny: 4:55 Bolt
  4:55 Buszforduló
     
Tiszavárkony: 5:05 Községháza
     
Tószeg: 5:15 Iskola
  5:17 Vasútállomás
  5:20 Kucorgó
  Érkezés:    
Szolnok: 5:50 Aunde Kft.
     
     
III. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Dévaványa: 4:15 Szeghalmi út
     
Gyomaendrőd: 4:30 Fő út x Mikes sarok
     
Mezőtúr: 4:50 Spar
    Aranyi János úti iskola
    Puskin út
     
Kétpó 5:05 Buszpályaudvar
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:40 Aunde Kft.
     
     
IV. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Jászkisér: 4:30  Zöld ABC
     
Jászladány: 4:38  Malom
     
Újszász: 4:50  Barkácsbolt
     Coop
     
Zagyvarékas: 5:00 2.buszmegálló
    Posta
    Gát
    Vasút
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:30  Aunde Kft.
     
     
V. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Kisújszállás: 4:20 Leánykollégium
  4:22 Buszpályaudvar
     
Kenderes: 4:32 Jókai úti megálló
     
Surjány: 4:45 Szakállasi elágazás /MOL/
     
Törökszentmiklós: 4:50 Jókai út első buszmegálló
  4:52 Buszpályaudvar
    Szabadharcos út
    Pánthy út
   4:55 Hunyadi út
     
Tiszapüspöki: 5:05 Autúbusz forduló
    Községháza
    Utolsó buszmegálló
     
Szajol: 5:20 Halász út
    Községháza
    Újtelep 4es főúti buszmegálló
  Érkezés:    
Szolnok: 5:40 Aunde Kft.
     
     
VI.útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Tápiószele 4:40 Mediterrán pékség
  4:43 Rákóczi út 25.
     
Tápiógyörgye 4:55 Kastélykert óvoda
     
Újszilvás 5:05 Kék Szilva ABC
     
Abony 5:20 Újszilvás felől Abony tábla
  5:23 Piac
  5:25 Vasútállomás
  5:28 Nagytemető
     
  Érkezés:    
Szolnok 5:50 Aunde Kft.
     
VII.útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Cserkeszőlő 3:45 Központ
     
Kunszentmárton 3:55 Hídfő söröző
     
Tiszaföldvár 4:10 Kinizsi úti sarok
     
Óballa 5:00 Fő út
     
 Érkezés    
Szolnok 5:30 Aunde Kft.

 

Frissítve: 2018.szeptember 26.